Granat: znaczenie, moc i historia

Poniższe właściwości są ogólne dla wszystkich granatów; Zobacz konkretne strony granatu, aby uzyskać dokładniejsze informacje.

Jeden z kilku wspólnych czerwonych, brązowych, czarnych, zielonych lub żółtych minerałów o ogólnym wzorze chemicznym A3B2SiO8, gdzie A oznacza wapń (Ca), magnez (Mg), żelazo (Fe) lub mangan (Mn) i B, albo Aluminium (Al), mangan, żelazo, chrom (Cr) lub wanad (V). Kryształy garnituru są w kształcie dworkowym, przezroczyste, półprzeźroczyste i mają blask szklistości. Zazwyczaj występują one w skałach metamorficznych, ale także występują w skałach magmowych i osadowych.

Pierwsze spotkanie Jamie z granatem sprawiło, że był z nią granat nie przywrócił sentymentu, już będąc związkiem i siebie. Po tym, jak obezwładniał go i złamał serce, spokojnie wyjaśniła mu, że zmieszał swoje uczucia z tymi, którzy naprawdę kochali. Widząc jego potencjał jako wielkiego aktora, zachęcała go do podjęcia pracy w lokalnym teatrze.

Jako główny kamień czakra, granat powiedział, że jest doskonały do ​​manifestacji. W rzeczywistości realizuje się marzenia, przynosząc obfitość, dobrobyt i realizację tych marzeń. Garnki kwadratowe są uznawane za szczególnie dobre narzędzia dla sukcesu firmy. Wszystkie garnele są wykorzystywane do wspomagania na poziomie energetycznym z powodzeniem w karierze, budując pewność siebie, inspirację i kreatywność. Może również jasno określić, co jest celem naszego życia.


W greckiej mitologii, Proteus był bogiem morskim, przesuwającym kształty. Jego imię oznacza kogoś, kto łatwo zmienia ich wygląd lub zasady. Granaty można zmieniać, ale nie łatwo. Proteus są jedynymi traktowanymi granatami. Kilka klejnotów almandyno-piropejskich z USA zmieni się na Proteus. Wszystkie inne typy opierają się zmianie. Obróbka ta przynosi cienką warstwę metali na powierzchnię kamienia. To powoduje, że ma on podwójny wygląd. W odbijanym świetle, Proteany garnets mają ciemno szary, metaliczny połysk, podobnie jak hematyt. W świetle przechodzącym ciemnoczerwony przechodzi przez.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Masa cząsteczkowa hematytu

Kamienie szlachetne można kupić w cenach hurtowych – w tym granat